Podmínky prodeje

Koťátka nemíváme stále, každé je pro nás unikátní a záleží nám na nových domovech, proto bych zde shrnula některé otázky, které Vám jistě položíme a hlavně podmínky, které máme pro prodej koťátka. 

Na co se Vás jistě zeptáme? 

- Máte doma nějaké zvíře? Kočku, psa? 

- Jaké máte zkušenosti s kočkami?

- Kolik času trávíte doma?

- Víte jak se postaráte o koťátko v případě dovolené? 

- V případě balkonu nebo zahrady - jak ji máte zabezpečenou nebo plánujete zabezpečit? 

- Máte nebo plánujete zabezpečit okna proti případnému útěku/vypadnutí?

....

V případě, že na tyto otázky odpovíte hned v prvním emailu budeme jedině rádi.

Koťátka prodáváme individuálně dle jejich konkrétní povahy. Kotě které je závislé na člověku se bohužel nehodí pro člověka, který se doma nevyskytuje. Stejně tak kotě zvyklé na ostatní kočičáky se nebude hodit jako "jedináček". 

Také nás zajímá jak bude o koťátko postaráno v případě Vaší nepřítomnosti a také jak bude žít ve Vaší domácnosti. Naše mainská mývalí koťátka nejsou určená pro volné vypuštění ven! V případě, že chcete kočičákovi dopřát jako zpestření pobyt na zahradě doporučíme Vám kšíry nebo vytvoření zabezpečeného výběhu. 

Další podmínkou prodeje je minimálně jedna nezávazná návštěva u nás doma - neprodáváme koťátka mezi dveřmi neznámým lidem. Neprodáváme koťátka jako dárek - smlouvu sepisujeme s přímým majitelem starším 18 let. Za závaznou rezervaci považujeme složení zálohy, která se pohybuje dle domluvy mezi 1/3 až 1/2 ceny koťátka. 

Od nového majitele očekáváme jistou míru zodpovědnosti ke koťátku - bude respektovat, že koťátko je živý tvor s vlastními potřebami, které je nutné zaopatřit. Že kromě kvalitní stravy, čerstvé vody, čistého záchodu, potřebuje také lidský kontakt, občasnou veterinární péči a prostor. Koťátko, ale i dospělák může mít své potřeby a může se jich dožadovat i když to bude časná snídaně o víkendu. 

V případě, že se chcete na cokoliv zeptat - neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte často kladené otázky
nellyness.mainecoon@gmail.com


Nelly Ness*CZ je FIFe registrovaná chovná stanice sídlící v Praze. Všechny naše kočky jsou HCM testované s negativním výsledkem.
nellyness.mainecoon@gmail.com
Don´t copy the design and photography. All rights reserved for Nelly Ness*CZ cattery.
Created by Adjust | Design