Nelly Ness*CZ - chovná stanice mainské mývalí kočky

Jsme jedna velká rodina sídlící na okraji Prahy, která propadla kouzlu mainské mývalí kočky a dnes je to již několik let co se věnujeme jejich chovu. Nemíváme často koťata, ale o to více si jich užíváme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

National Winner 2012, 2013 SP Beau Beniamino Nelly Ness*CZ DSM


25/6
2013

A jsou tu!

S radostí oznamujeme, že jsme léto přivítali opravdu ve velkém :-)
Maminka a koťátka se mají dobře a brzy zveřejníme více informací. Pokud přesto jste nedočkaví ... můžete nám napsat na nellyness.mainecoon@gmail.com9/2
2013

Relax ...

... ano Ben to zde vyjádřil absolutně přesně. Po nějaké době si všichni (jak dvounožci tak čtvernožci) dopřáváme relax. Na první čtvrtletí máme plány, které se nám doufám podaří uskutečnit. Kromě koťátek plánuji doplnit (konečně) sekci INFORMACE. Zůstaňte nám věrni i nadále a kdo má chuť může nás kontaktovat i na Facebookovém účtě. 26/12
2012

Národní Vítěz CZ 2012

Letos poprvé uděluje ČSCH tento zasloužilostní titul, který oceňuje ta nejúspěšnější zvířata na výstavách. Titul je sbírán za každou kategorii ( I, II, III a IV) a mezi dospělými zvířaty, koťaty a kastráty po celý výstavní rok a hodnotí se nominace a vítězství Best in Show pouze na českých výstavách. My jsme moc rádi, že jeden takový titul byl přidělen našemi Benovi. Opravdu krásná tečka za rokem 2012 a Benínovou výstavní kariérou.

To že je Ben skvělý kocour (a "chůva" pro naše koťata) dokazuje nejen doma a na výstavách, ale letos jsme spolu zažili i skvělou zkušenost a to natáčení pořadu české televize Zázraky Přírody. A já jsem moc hrdá, protože to bylo pro kočičáky velmi náročné a Ben to zvládl na jedničku - byť stolek nebyl koncipován pro 10kg živé váhy Usmívající se22/12
2012

Veselé Vánoce!16/12
2012

MVK Litoměřice - 3 Certifikáty / 1 den

Poprvé v Čechách se uskutečnila unikátní výstava, kdy bylo možné získat 3 FIFe certifikáty v jeden den. Jsme moc rádi, že jsme se jí mohli zúčastnit a i touto cestou bych chtěla poděkovat organizátorům za skvělou výstavu! 


A nemohli jsme si přát i lepší výstavu jako závěr výstavního roku 2012 a ukončení Benovy výstavní kariéry. 

Ben se stal na minulé výstavě v Lysé nad Labem Supreme Premiorem (a zároveň oba dva dny vítězem BIS) a teď k tomu přidal 3x Prize of Honour, 3x Nominaci a 2x Best in Show.

Ben si tedy bude moci užívat po zásluze klidu doma a na výstavy se s ním (až na nějakou ojedinělou vyjímku) nechystáme. 

Ráda bych také poděkovala Radce ( Imagine Glamour*CZ ) za obdivuhodnou práci stevarda (3x  odnést Bena není žádná sranda) a i ostatním členům RASL teamu vč. speciálních členů teamu (paparazzi) Renaty a Ládi.

Radka (Imagine Glamour*CZ), Libor (Caramellocoon*CZ), Slávka (Jurrasic Park*SK), Adéla (Nelly Ness*CZ)

foto: Renata a Láďa (Larenda*CZ)5/11
2012

Filumena Marturano

K zadání nabízíme holčičku Filumanu Marturano z našeho vrhu "F". 
Filuška je velmi pěkná a hlavně mohutně stavěná (její maminka měla před březostí 6,5 kg a velikostí mnoho neztrácí na kocoury).
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na nellyness.mainecoon@gmail.com30/10
2012

Vrh "F"

Již brzy představíme náš vrh "F"!
Koťátka se mají čile k světu a dělají nám velkou radost. Maminkou je Belle Beatrix ( ze spojení Prada X Alessandro Bon di Lincetta*CZ) a tatínkem Alastor. Aktuálně jsou volní kocourek a kočička.
Více již brzy, až plně obnovíme chod našich stránek po drobných úpravách.« | 1 2 3 4 | »

Nelly Ness*CZ je FIFe registrovaná chovná stanice sídlící v Praze. Všechny naše kočky jsou HCM testované s negativním výsledkem.
nellyness.mainecoon@gmail.com
Don´t copy the design and photography. All rights reserved for Nelly Ness*CZ cattery.
Created by Adjust | Design